WRAK RACE

22.09.2021, dodane przez: Celina
🏁Niezwyczajny Rajd 🚗Niezwykłe Wrażenia🏁 Podsumowanie Wyścigu Wraków w Polanowie🏳️
🏁W miniony weekend byliśmy świadkami niepowtarzalnego spektaklu brawury i determinacji, jakim niewątpliwie był wyścig wraków. Ta unikatowa impreza, pełna zaskakujących zwrotów akcji i elektryzujących emocji, ponownie przeszła do historii jako manifestacja nieskrępowanej pasji i autentycznego ducha rywalizacji.

🏁Tor wyścigowy, otulony w oparach adrenaliny, stał się areną niezliczonych pojedynków, gdzie każdy z uczestników, prowadząc swoje barwne, choć nieco zniszczone maszyny, wykazał się odwagą godną prawdziwych gladiatorów współczesności. Strzaskane zderzaki, karoserie wykrzywione od mocy zderzeń, a w powietrzu – zapach spalonych opon i gorącego metalu.

🏁Burmistrz Polanowa
Grzegorz Lipski wizjoner wspierający tę ekstrawagancką odskocznię od codzienności z dumą obserwował zmagania załóg. Te niemalże 30 ekip, każda z własną wyjątkową historią i charakterem, stworzyły kolaż umiejętności i nieujarzmionego entuzjazmu.
🏁Publiczność, wiernie dopingująca ulubieńców, tworzyła atmosferę pełną elektrycznego napięcia, gdzie każdy skręt i każdy finisz był świętowany z żywiołową radością. Ich gorący doping był jak melodia dla uszu każdego kierowcy, dodając im sił w najbardziej zaciętych momentach rywalizacji.

🦸‍♂️Jak zawsze niewidzialni bohaterowie, czuwali nad bezpieczeństwem, gotowi do działania w każdej sekundzie wyścigu. Ich niezachwiana postawa była fundamentem, na którym zbudowano ten dzień pełen szalonych wydarzeń, a mowa tu oczywiście o strażakach oraz medykach.

🚩Główny sędzia,
Maciej Raczewskiz Automobilklub Koszalińskiz niezachwianą precyzją i profesjonalizmem kierował przebiegiem zawodów, zapewniając sprawiedliwość i uczciwość na każdym etapie.

🫶A nasi nieocenieni sponsorzy:
Kamil Jesionowski Artur Tuziak Agromix Kasacja Pojazdóworaz Tomasz Malinowski MALINOWSCY-Okręgowa Stacja Kontroli PojazdówWasze wsparcie pozwoliło przekształcić marzenia w rzeczywistość. Dziękujemy! Pracownicy Polanowskiego Ośrodka Kultury i Sportu bez Was tego wydarzenia nie byłoby. Wasza ciężka praca i poświęcenie to prawdziwy skarb.

Kasia Dzierżyńska Twoje zdjęcia z wyścigu Wrak Race są nie tylko piękne, ale także oddają ducha tego wyjątkowego wydarzenia.

Dziękujemy! Kończąc, pragniemy zaprosić Was już teraz na jesienne emocje podczas 5. edycji wyścigu, która odbędzie się 28 września.

Przygotujcie swoje wraki, wyostrzcie zmysły, a my obiecujemy jeszcze więcej niezapomnianych emocji! 

 

Autor zdjęć:
powrót
Polityka prywatności  |  © Polanowski Ośrodek Kultury i Sportu. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk